Kebapçı Mahmut
 

Yılların tecrübesi, geleneksel tatların vazgeçilmez adresi "Kebapçı Mahmut" ve onun lezzet dünyasına hoş geldiniz.

1977 yılında küçük bir kebapçı dükkanında çalışmaya başlayan Kebapçı Mahmut; daha sonra kardeşleri ile birlikte 1980’li yılların başında bir kebapçı dükkanı işletmeye başlar. Ancak bu ilk iş deneyimi başarılı olamaz ve kardeşler işçi olarak çalışmaya kaldıkları yerden devam ederler. İlerleyen zaman içinde Ziya Şark Sofrası olarak nam salacak girişimin temeli ise 1982 yılında Fatih Vatan Caddesi’nde 5 metrekare bir barakada atılır. Kebapları tüm Türkiye’de ün salar. Dönemin Başbakanı Turgut Özal’a bile gönderilmeye başlanır bu kebaplardan...

Ziya Şark Sofrası kurucu ortaklarından Mahmut BİNGÖL, 2009 yılından itibaren ticari hayatına Ziya Şark Sofrası Fatih Şubesi’nin işletmeciliğini yaparak kendi tecrübesi ve deneyimi ile kaliteli lezzet üretmeye devam etmektedir.

Başarının hikayesini buradan sonra Kebapçı Mahmut’tan dinleyelim...
"Kebapçı Mahmut usta olarak; mesleğimde azimli ve özverili çalışmamın sayesinde bu günlere gelebildim. İlk günden bugüne kadar sıra dışı bir tarzla farklı lezzetleri siz sayın müşterilerimin beğenilerine sunmaya çalışıyorum . Geçen zaman içerisinde, siyaset, sanat, spor camiası ve dünyanın her yerinden gelen seçkin misafirlerimize kebap pişirip, yedirme gururunu yaşadım. Müşterilerimin beğenisi daima kıvancım olmuştur. Bizlere böyle nezih bir ortamda bu özel tatları sunma fırsatı veren siz lezzet tutkunu dostlarıma, çalışanlarım ve kendi adıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

Kebapçı Mahmut; yılların tecrübesi, özverili bir alt yapı ve geleneklerin üzerine kurulmuş bir lokantadır. Dünyanın en güzel şehri İstanbul’da Tarihi Yarımada’nın en merkezi yeri Fatih’te sizlere hizmet vermekteyiz. Tecrübemizi, sanatımızı, geleneksel lezzetlerimizi; alanında sanatkâr usta ve hizmet sektöründe başarılı arkadaşlarımla birlikte lokantamızda sizlere sunuyoruz.


Kebapçı Mahmut Usta

KM Başarı Simit Grafiği

Paket servisimiz ile özel günlerinizde toplu alışverişlerinizle birlikte ücretsiz olarak garsonlarımız hizmet vermektedir. Kebapçı Mahmut kalitesini işyerinizde, evinizde veya istediğiniz herhangi bir yerde yaşayabilmektesiniz.

Paket Servis
Franchise
Başvuruları

Kebapçı Mahmut Markası Dünyaya Açılıyor!

Anadolu'nun mutfak kültürüne yeniden hayat veren Kebapçı Mahmut, “Kebap & Steak” konsepti ile başarısını kanıtlamış, bu konuda hem ulusal, hem de uluslararası standart ve kaliteye sahip olmuştur.

“Kebapçı Mahmut” ve “Ziya Şark Sofrası”nın kurucusu, Türkiye’nin önemli kebap üstatlarından Mahmut BİNGÖL, 1977 yılında bu mesleğe başlamış ve kebap sektöründe önemli bir deneyime sahip olmuştur. Yılların tecrübesi ve deneyimi ile kaliteli lezzet üretmeye devam etmektedir.

Doğu’nun yöresel tatları ve Batı’nın enfes steak lezzetlerini aynı sofrada birleştirerek misafirlerinin beğenisine sunan Kebapçı Mahmut, Tarihi Yarımada’nın kalbi Fatih’te, modern iç tasarımı, otopark vale hizmeti, misafir karşılama ekibi, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisi ile misafirlerini ağırlıyor.

Yerli ve yabancı misafirlerinin beğenisini kazanan Kebapçı Mahmut, özellikle yurt dışından gelen iş ortaklığı taleplerine istinaden Franchising modeli ile uluslararası pazarda büyümeyi planlıyor.

Sizlerde bu lezzetlere ortak olmak ve franchising hakkında detaylı bilgi almak isterseniz;

+90 533 597 67 42 numaralı telefondan veya franchise@kebapcimahmut.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Franchise ön başvuru formu için tıklayınız

Kebapcı Mahmut Franchising Ön Başvuru Formu


Not: Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Eksik doldurulan formlar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Adınız – Soyadınız
Doğum - Yeri
Doğum Tarihi
E-mail
Cep Telefonu
Adres
İş Deneyimleriniz
Nerede şube açmayı planlıyosunuz?
Düşündüğünüz aday bir mekan var mı?
Varsa fiziksel özellikleri nelerdir?
Ne kadarlık bir yatırım tutarına sahipsiniz?
Referanslarınız
Notlarınız

Sağlıklı
lezzetler
Güler yüzlü
hizmet
Mutlu
Müşterilerimiz

Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Restoranımızda benzersiz lezzetleri
en samimi hizmetle sunabilmek,
evinizdeki rahatlığı hissettirebilmek
tek gayemiz.

 

Restoranımız

Şeref Defteri

Ziyaretçilerimiz

Basın-Medya

 
 
 
Anadolu Bakkalı
  

Doğal ürünler sağlıklı yaşamı destekler.
Birbirinden özel ve tamamen doğal hazırlanan organik ürünlerimiz ile sağlığınıza güç katın...

Salça'dan menengiç kahvesine, turşu'dan zeytinyağına kadar geniş yelpazede doğal ürünler sizler bekliyor.


Ürün kataloğu için tıklayınız

  İletişim
  


Kebapçı Mahmut Restaurant
Vatan Caddesi (Adnan Menderes Bulvarı) No:14 Fatih - İstanbul | TURKİYE

info@kebapcimahmut.com.tr

Facebook Twitter   Instagram   Foursquare  

Bilgi Başvuru Formu

Franchise başvuruları için lütfen :
franchise@kebapcimahmut.com.tr

Kebapçı Mahmut : Giriş sayfasına dönmek için tıklayınız